Treningy pre ine kluby

KST RAKSIT ako jednu z možnosti spolupraci ponuka možnosť realizacie klubovych treningov v stolnom tenise. Stolný tenis v Nitre je veľmi popularna hra, len priamo v meste Nitra su niekolko klubov ktore hraju suťaž, a maju veľa hračov na supiske. Ked pripočitame okolie Nitry a neregistrovanych hračov, zistime ze počet ľudi ktore sa venuju pingpongu je naozaj veľa. Je pravda aj to, že vo vačsine klubov treningy prebiehaju nedostatočne zaujmave, nedostatočne variabilne a intensivne, čo mnohonasobne znižuje efektyvitu treningov, a ako vysledok znižuje sa výkonnosť hračov v suťazach, čo prinaša sklamanie a zlu naladu, pocity ktore neradi zaživame na rozdiel z prijemnym pocitom vyhry.

KST RAKSIT pomože zorganizovať  klubový trening takym sposobom, aby trenig mal najvačsu efektyvitu, a realne pomohol hračom sa zlepšit za relativne kratku dobu. My pracujeme z hračmi po technickej, taktickej a psychickej strankach, organizovujeme treningovu jednotku tak ako sa to robi v profesionalnych kluboch stolneho tenisu, ale samozrejme prisposobujeme všetko vzhľadom na aktualnu vykonnosť hračov.

Ak by ste chceli zažit profesionalny trening v stolnom tenise, zistiť ako sa trenuje stolný tenis v svetoznamych strediskach, kontaktujte nas, radi Vam pomožeme.

viber image4viber image5

REZERVUJTE SI STÔL na telefónom čisle +421 907 129 687 (Valeriy Rakov) alebo +421 915 094 712 (Andriy Sitak)